Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Komputer zarządzający

komputer ASUS A4110

Większość modeli fotobudek wyposażonych zostało w komputer All In One ASUS.

Sprawdź dokładne parametry komputera na stronie ASUS'a >> link <<

Komputery są nowe, objęte 24 miesięczną gwarancją producenta.

Zastosowany komputer jest równocześnie ekranem dotykowym. Komputer wyposażony jest w kartę WiFi (pozwala to na podłączanie go do internetu lokalnego).

Takie rozwiązanie zapewnia niezrównaną wygodę użytkowania fotobudki, nie ma tutaj żadnych dodatkowych komponentów - np. delikatnych nakładek dotykowych. Unikamy plątaniny kabli - zamiast dwóch przewodów zasilających, kabla sygnałowego i kabla USB od nakładki dotykowej, mamy tylko jeden kabel zasilający komputer.

Ekran komputera pokryty jest taflą hartowanego szkła i przystosowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Komputery te bywają używane w restauracjach, sklepach, czy na lotniskach, gdzie nikt nie zwraca uwagi na delikatne traktowanie sprzętu. Firma ASUS na swojej stronie prezentuje wymagające testy jakie musi przejść ich sprzęt zanim trafi do sprzedaży:

testy przeprowadzane na komputerach przemysłowych ASUS

W razie gdyby jednak klient chciał zamontować wybrany przez siebie inny monitor czy komputer, nie stanowi to dla nas żadnego problemu, gdyż jesteśmy w stanie zmodyfikować dowolny model fotobudki zgodnie z życzeniami klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl