Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

SMOVEFBOX PRO

GOTOWE ROZWIĄZANIE NA MASOWE IMPREZY

Studniówki, wesela, eventy firmowe, 18nastki. Produkt składa się z 2 lekkich modułów wygodnych do transportowania. Urządzenie posiada duże możliwości konfiguracji sprzętowej (elementy optyczne, drukarka). Oprogramowanie daje możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji unikalnych układów zdjęć z ramkami, reklamami, opisami.

WYPOSAŻENIE
 
 • lampa pierścieniowa LED 4500lm ze zdalną regulacją poziomu jasności,
 • komputer All In One ASUS ET1620IUTT z dotykowym ekranem 16",
 • aparat CANON EOS 1300D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III, kartą pamięci 8GB oraz zasilaczem stałym,
 • drukarka termosublimacyjna DNP DS-RX1 wraz z materiałami eksploatacyjnymi na 700 zdjęć,
 • obudowa malowana proszkowo na czarny/biały mat z drobną strukturą.

JESTEŚ GOTOWY NA SMOVE?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstruowania precyzyjnych urządzeń co w połączeniu z pasją videofilmowania daje niezwykłe rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Poza standardową gwarancją zapewniamy wsparcie naszym użytkownikom. Masz pomysł na poprawkę/ulepszenie? Napisz do nas! Chętnie ulepszamy nasz sprzęt pod wymagania klienta. Potrzebujesz urządzenia, którego nie ma na rynku lub jest ono za drogie u konkurencji? Napisz do nas! Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy!

ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. Przystępna cena daje możliwość hobbystom na zapatrzenie się w sprzęt profesjonalny.

Parametry
 • wymiary fotobudki: 46x38x178cm,
 • wymiary pojedynczego segmentu: 46x38x86cm (bez kółek),
 • wysokość obiektywu od ziemi: 158cm,
 • waga górnego segmentu: 18kg, waga liczona wraz z wewnętrznymi komponentami (zwróć uwagę, że konkurencja podaje wagę pustych skrzyń),
 • waga dolnego segmentu 18kg (bez drukarki),
 • wysuwana półka na drukarkę,
 • kółka transportowe wraz z blokadą obrotu i “jazdy”,
 • kolor: czarny/biały mat z drobną strukturą,
 • oświetlenie: lampa pierścieniowa LED 4500lm (50W) o neutralnej barwie 4000K,
 • możliwość regulacji natężenia światła,
 • ekran 16", 10 punktów dotykowych - pojemnościowy multitouch,
 • zintegrowany, cichy system chłodzenia,
 • konstrukcja oparta na spawanej aluminiowej ramie i solidnym poszyciu z grubej (2 mm) blachy aluminiowej,
 • 100% legalne oprogramowanie (Windows oraz program fotobudki).

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE FOTOBUDKI?

czyli co wyróżnia naszą fotobudkę od konkurencji

korpusNasza fotobudka jest zbudowana w oparciu o spawaną aluminiową ramę i poszycie z grubej (2mm) blachy aluminiowej - zapewnia to najwyższą trwałość urządzenia przez długie lata eksploatacji. 

Poszycie ścian bocznych i frontu wykonane jest z jednego arkusza blachy - ciętego laserowo oraz giętego na krawędziarkach numerycznych. Wykonanie korpusu z jednego kawałka blachy znacząco poprawia trwałość i walory estetyczne urządzenia - nie ma brzydkich i podatnych na uszkodzenia łączeń na krawędziach. 

Konkurencyjne ramy, oparte na skręcanych profilach aluminiowych czy płytach meblowych, prędzej czy później zaczną się luzować i stracą sztywność, więc trzeba będzie je regularnie dokręcać. 

Na rynku dostępne są również inne konstrukcje zbudowane z blachy, jednak nie posiadają one wewnętrznej ramy nośnej a blacha poszycia ma zaledwie 1 mm grubości. To w efekcie przedkłada się na niską trwałość.

radiatorKonstrukcja aluminiowa posiada naturalną zdolność do rozpraszania ciepła. Nie bez powodu wszelkie radiatory są wykonywanez aluminium. Materiały takie jak pleksi i płyta meblowa są bardzo słabymi przewodnikami ciepła, co przy braku wentylatorów wyciągowych powoduje kumulowanie się wysokiej temperatury we wnętrzu fotobudki. Następstwem tego jest przegrzewanie się komponentów wewnętrznych - aparatu, drukarki i komputera. 

Poza drukarką, w naszej fotobudce nie ma żadnych mocnych źródeł ciepła. Komputer jest nowoczesną konstrukcją z wydajnym chłodzeniem, a lampa fotobudki zbudowana z żarówek LED 12V, wytwarza minimalną ilość ciepła (można bez obaw dotykać żarówki nawet po kilku godzinach pracy). Inne fotobudki często używają jako źródło światła świetlówek kompaktowych CFL, rozwiązanie to wytwarza bardzo dużo ciepła i daje stosunkowo mały strumień światła.
 
Drzwiczki fotobudki zaopatrzone są w zamki. Zapobiega to otwieraniu budki przez osoby nieupoważnione.

DPP_0015

Aby usprawnić składanie boxów, dolna część fotobudki zawiera "pozycjonery ustalające". Dzięki temu udogodnieniu fotobudkę można rozłożyć szybko i precyzyjnie.

DPP_0018

Fotobudka stoi na 4 obrotowych kółkach. Posiadają możliwość blokowania kąta obrotu oraz toczenia. Ułatwia to przemieszczanie złożonej fotobudki (ustawianie jej w docelowym miejscu).

kolka
 
wiatrak_miniNa górnej części fotobudki znajduje się 25cm wentylator zapewniający chłodzenie wszystkim komponentom. 
Wentylator obraca się z prędkością 800obr/min, przez to jest praktycznie bezgłośny (~15dB). 
Zabezpieczony jest on obustronnie drobną kratką.
lekkaNasza konstrukcja posiada niewielką wagę (segment 18 kg wraz z całym osprzętem), pozwala to każdemu swobodnie i bez wysiłku ją przenosić. Wygodne uchwyty na obu częściach ułatwiają podnoszenie fotobudki, nawet bez dodatkowych pokrowców.

stotną sprawą jest również sam gabaryt urządzenia. Pojedynczy segment fotobudki ma wymiary 46x38x86cm co czyni nasze urządzenie wyjątkowo kompaktowym. Nie każdy ma do dyspozycji dużego vana, aby przewozić fotobudkę. 

Nasze urządzenie można zapakować wraz z osprzętem (dodatkowymi kartonami papieru, gadżetami, green-screenem) nawet do małego auta. W autach typu kombi - całość można zmieścić w przestrzeni bagażnika.

Fiat Cinquecento - klasa pojazdu: mikro
 
cinquecento_1  cinquecento_2  cinquecento_3

 
Auto zapakowane wraz z 2 dodatkowymi kartonami materiałów eksploatacyjnych, komplet gadżetów, ścianka greenscreen. Pojazdem wciąż mogą wygodnie podróżować 2 osoby.
 

Opel Astra F - klasa pojazdu: kompakt sedan
 
astra_1  astra_3  astra_2

 
Auto zapakowane wraz z 2 dodatkowymi kartonami materiałów eksploatacyjnych, komplet gadżetów, ścianka greenscreen. Pojazdem wciąż mogą wygodnie podróżować 3 osoby.

 
Toyota Avensis - klasa pojazdu: kombi
 
  avensis_1  avensis_2  avensis_3

 
przestrzen_duzePamiętaj duży gabaryt/waga urządzenia mogą stanowić nie lada problem przy jednoosobowej obsłudze. Z naszą fotobudką spokojnie można jechać w pojedynkę - przy transporcie czy montowaniu urządzenia nie będzie ci potrzebna dodatkowa pomoc (twojego klienta czy obsługi sali). 

W dolnym boksie dostępne jest sporo miejsca na przechowywanie dodatkowych materiałów eksploatacyjnych, torby na aparat czy na transport gadżetów. 

Jako opcję posiadamy solidne pokrowce transportowe (dodatkowo płatne). Ułatwiają one transport i przechowywanie urządzenia.
pokrowce


 
Bardzo przydatnym elementem fotobudki jest szuflada na drukarkę. W większości dostępnych na rynku fotobudkach stosuje się drukarki termosublimacyjne DNP. Drukarki te są ciężkie (model RX1 waży 17,5kg z materiałami), dodatkowo media należy wymieniać tylko jak urządzenie podpięte jest do zasilania.
 
szuflada_drukarka
 
Wysuwana szuflada pozwala bardzo szybko wymienić materiały eksploatacyjne, nawet w trakcie trwania imprezy - bez przerywania zabawy. 

W konstrukcjach nieposiadających szuflady, “procedura” wymiany papieru jest dość długa i męcząca: przerywamy zabawę >> demontujemy zewnętrzny podajnik na zdjęcia >> odpinamy zasilanie drukarki >> wyciągamy drukarkę >> podpinamy zasilanie >> wkładamy materiały >> czekamy na kalibrację >> odpinamy zasilanie >> wkładamy drukarkę >> podpinamy zasilanie >> montujemy podajnik na zdjęcia >> gotowe... 

Na poniższych filmach zobaczysz jak łatwo wymienić materiały w drukarce, z lewej strony wersja z komentarzem, z prawej bez.
 
Abu uniknąć połamania zewnętrznej tacki na zdjęcia (dostarczanej wraz z drukarką), zastosowaliśmy własny wewnętrzny metalowy podajnik, jest on wygodny, estetyczny i mieści wiele zdjęć. Nic nie wystaje z boku, czy przodu fotobudki, więc nie ma ryzyka że ktoś przypadkiem go zahaczy i uszkodzi. 
 
podajnik_zdjec

Wylot skierowany jest z boku fotobudki (patrząc od czoła po prawej stronie). Dzięki temu osoby odbierające zdjęcia nie przeszkadzają kolejnym które mogą zaczynać sesję (zwykle każdy po otrzymaniu zdjęcia ogląda jak wyszedł, gdy wylot zdjęć jest z przodu fotobudki - osoby takie stoją kilka minut zaburzając porządek sesji zdjęciowych). 

Dodatkowo przy podajniku bocznym - drukarka ustawiona jest w takiej pozycji, że wymiana papieru jest błyskawiczna, nie trzeba dźwigać ciężkiej drukarki i jej obracać - aby umożliwić otwarcie pokrywy.
elektrykaNasza fotobudka posiada całkowicie zintegrowany system zasilania, oparty o główny moduł, umieszczony w górnej części urządzenia. 

Doświadczenie zebrane przez nas i naszych klientów, zaowocowało zlikwidowaniem zewnętrznego gniazda zasilania na boku fotobudki. Zasilanie doprowadzane do modułu jest od dołu urządzenia, nie ma tutaj żadnych gniazd na obudowie i tym samym ryzyka wypięcia zasilania, gdy ktoś przypadkiem pociągnie za kabel czy kopnie w złącze podczas pracy fotobudki. 

Wewnątrz modułu zasilania znajduje się kompletna rozdzielnia elektryczna, wyposażona w szereg zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, różnicowoprądowych i nadprądowych, zasilacz 12V (do lampy, wrzutnika monet i systemu chłodzenia), oraz oryginalny zasilacz do aparatu.

Zastosowanie zintegrowanego systemu zasilania, zapewnia najwyższą wygodę i bezpieczeństwo pracy z naszym urządzeniem. Nie ma plątaniny kabli, różnorodnych zasilaczy czy gniazdek - wszystko jest ergonomiczne a czas podłączenia sprzętów jest minimalny. 

Po zmontowaniu fotobudki doprowadzamy jedynie zasilanie do modułu, podłączamy od niego zasilanie drukarki, następnie USB drukarki, aparatu i możemy pracować.

 
Nasze rozwiązanie zabudowanej instalacji. v "Rozwiązanie" konkurencyjne
 
projektor vskonkurencja

 
W urządzeniu przewidziano wolne gniazdo zasilania do którego można podłączyć dodatkowe urządzenia (ładowarkę telefonu, router, ładowarkę baterii aparatu, projektor lub inne urządzenie):
 
charger  router  phone


projektor2  projektor
Światło - najważniejszy czynnik w fotografii, pełni kluczową rolę w zrobieniu dobrego zdjęcia wysokiej jakości. Dlatego tak duży nacisk położyliśmy na wykonanie naszej lampy. 

W naszej fotobudce zastosowaliśmy pierścieniową lampę opartą o żarówki LED o neutralnej barwie światła. W lampie pierścieniowej aparat znajduje się w jej centralnej części, co zapewnia równomierne oświetlenie fotografowanej osoby z każdej strony. 

Nie ma tutaj mowy o cieniach pod oczami, pod nosem czy za osobą fotografowaną, które często pojawiają się w konstrukcjach z lampą umieszczoną nad aparatem.
 
PORÓWNAJ ZDJĘCIA:
 
Lampa nad aparatem

DPP_0005
DPP_0004
DPP_0002
DPP_0007
 
Ring lamp (aparat wewnątrz lampy):

DPP_0006
DPP_0003
DPP_0008
DPP_0001
 
 

Lampa posiada 12 punktów świetlnych LED rozmieszczonych na obwodzie wokół aparatu. Każda żarówka LED zasilana jest napięciem 12V, dzięki temu nie nagrzewa się i ma mniejszą awaryjność niż żarówki 230V (nie ma w nich przetwornicy). W przypadku gdyby zaszła taka potrzeba, wymiana żarówki zajmuje dosłownie chwilkę i jest w pełni bezpieczna, nawet przy lampie włączonej do zasilania.

Żarówki LED są niewrażliwe na wstrząsy mechaniczne, w odróżnieniu od kompaktowych świetlówek CFL.

Neutralna barwa światła sprawia że, kolory zdjęć nie są przekłamywane. Nie ma tutaj efektu sinej “trupiej skóry”, który pojawia się przy oświetleniu zimnymi świetlówkami. W przypadku oświetlenia wielobarwnego każde zdjęcie wygląda inaczej, a skóra twarzy wygląda nienaturalnie.

Lampa świeci w kierunku fotografowanych osób, dzięki czemu bardzo efektywnie można wykorzystać jej moc. Nasza lampa, jako jedyna, posiada regulację natężenia światła (zdalnie sterowaną). Daje to możliwość dopasowania intensywności oświetlenia do panujących warunków.

W przypadku wykorzystania urządzenia jako Wideobudkę, lampa światła stałego jest niezbędnym komponentem - bez niego nie da się nakręcić materiału wideo wysokiej jakości.
 
nowosc_en
 
Jako opcję dodatkową mamy w ofercie hybrydową lampę UV. Jest to nasze unikatowe rozwiązanie. Dzięki niemu można uzyskać ciekawe efekty na zdjęciach.
 
 lampa-uv2  lampa-uv1  lampa-uv3

paski_UV
 
Kolejną opcją dodatkową jest pierścieniowa Lampa Flash - choć nie jest ona niezbędnym elementem fotobudki. Dodaje funkcjonalności szczególnie w miejscach gdzie nie chcemy (bądź nie możemy) używać lampy stałej - np. ciemne dyskoteki. 

W naszej fotobudce doświetlenie przy użyciu lampy flash można realizować na dwa sposoby:
 • pierwszym, najprostszym i nie wymagającym dodatkowego osprzętu jest podniesienie lampy błyskowej aparatu. Ma ona porównywalną moc do lamp wkręcanych na gwint E27.
 • drugim, jest zastosowanie naszej autorskiej pierścieniowej lampy flash. W naszej fotobudce stosujemy najmocniejszą i największą lampę flash dostępną na rynku. Palnik o średnicy 16cm i mocy 600Ws.
 
flash1
 

Lampa zasilana jest przez regulowany generator o mocy 10 - 300Ws. Dla porównania, lampa aparatu ma ok. 20-25Ws, lampy na gwint E27 mają ok. 30-40Ws, zaś standardowe lampy studyjne ok. 200Ws. 
Porównanie naszej lampy Flashowej z najpopularniejszymi rozwiązaniami konkurencji.
 
flash2_en
 
Pierścieniowy kształt lampy flashowej zachowuje równomierne doświetlenie fotografowanych osób. Podobnie jak w lampie stałej unikamy niekorzystnych efektów, które pojawiają się przy oświetleniu “z góry”. generator lampy flash
 
flash_generator

 
korpus_wrzutnikW naszej fotobudce oferujemy możliwość zamontowania akceptora monet. Stosowane przez nas urządzenia potrafią rozpoznać do 8 różnych rodzajów monet. Domyślnie programujemy je na 5, 2, 1 PLN oraz 2, 1, 0.5 EURO. Wrzutnik można zaprogramować na dowolne żetony o średnicy 17-33 mm i grubości 1,3-3,2 mm.

Nasz akceptor posiada wysoką niezawodność - jest urządzeniem z “wysokiej półki”. Należy zwróć uwagę iż konkurencja lubi korzystać z najtańszych rozwiązań (naliczając bardzo wysoką opłatę).

Nasze akceptory posiadają kilka czujników indukcyjnych i optycznych. Badają monetę pod względem wymiaru, wagi i materiału wykonania. 


kaseta_wrzutnikWażnym, elementem akceptora jest jego obudowa i pojemnik na pieniądze. Nasza obudowa wrzutnika jest zamykana na klucz. Dzięki temu można zostawić fotobudkę pod opieką osób trzecich, bez obawy że jakieś pieniądze zaginą.

Posiadamy opcję płatności zbliżeniowych. Dzięki temu klienci mogą płacić za zdjęcia płatniczymi kartami zbliżeniowymi. . 

Opcja ta wymaga podpisania umowy z pośrednikiem obsługującym transakcje zdalne.

platnosc_zblizeniowa 

Fronty wrzutnika są dopasowywane kolorystycznie do fotobudki (biały i czarny)

wrzutnik2

Stosowany w naszej fotobudce akceptor współpracuje z autorskim oprogramowaniem, które daje możliwość określenia kwoty za wykonanie zdjęcia. Prowadzi również statystyki, ile powinno być w kasetce pieniędzy, oraz jaka moneta i kiedy została wrzucona. 

soft-coin
asuset1620Mózgiem każdej fotobudki jest komputer sterujący. Nasze urządzenie wyposażone jest w komputer All In One ASUS ET1620IUTT. Sprawdź dokładne parametry komputera na stronie ASUSa  >> link <<

Komputery są nowe, objęte gwarancją 24 miesiące również dla firm!!! Posiadają 100% legalny system operacyjny Windows.

Takie rozwiązanie zapewnia niezrównaną wygodę użytkowania fotobudki, nie ma tutaj żadnych dodatkowych komponentów - np. delikatnych nakładek dotykowych. Unikamy plątaniny kabli - zamiast dwóch przewodów zasilających, kabla sygnałowego i kabla USB od nakładki dotykowej, mamy tylko jeden kabel zasilający komputer. Dodatkowo jest on zgrabnie ukryty za uchwytem komputera.

Uwaga na sprzęt “pseudo nowy” - czyli poleasingowy, na naszym rynku są firmy, które oferują takie rozwiązanie nie informując o tym klienta. Jeśli jednak świadomie zakupujesz sprzęt poleasingowy upewnij się, że posiada on odpowiednią licencję “Microsoft Registered Refurbisher” (sygnowaną drugą naklejką na obudowie komputera). Sprzęt ten będzie miał też krótszą gwarancję (zazwyczaj do 6 miesięcy). 

Pamiętaj, że monitory po-leasingowe mają “wyświecone” już tysiące godzin i mogą być zwyczajnie “wypalone”, będą miały słaby kontrast i jasność.

porownanie-monitory2_en

Montowanie osobno ekranu i nakładki dotykowej jest na pewno tańszym rozwiązaniem, jednak mniej korzystnym. Urządzenie posiada więcej przewodów (transmisyjne, zasilające) a same nakładki dotykowe, często rezystancyjne (najtańsza i najstarsza technologia dotykowa) cechują się słabą trwałością i obniżaniem parametrów obrazu (są lekko matowe i blokują 20% światła).

Ekran naszego komputera pokryty jest taflą hartowanego szkła i przystosowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Komputery te bywają używane w restauracjach, sklepach, czy na lotniskach, gdzie nikt nie zwraca uwagi na delikatne traktowanie sprzętu. Firma ASUS na swojej stronie prezentuje wymagające testy jakie musi przejść ich sprzęt zanim trafi do sprzedaży:

asus_en

W razie gdyby jednak klient chciał zamontować wybrany przez siebie inny monitor czy komputer, nie stanowi to dla nas żadnego problemu, gdyż jesteśmy w stanie zmodyfikować fotobudkę zgodnie z życzeniem klienta.
 
W naszych standardowych rozwiązaniach korzystamy z oprogramowania zarządzającego fotobudką DSLR Remote Pro firmy BreezeSys. Jest to naszym zdaniem najbardziej rozbudowana aplikacja do sterowania fotobudką.
DSLR_Remote

Oprogramowanie posiada wieczystą licencję zarejestrowaną na użytkownika końcowego.
Przez 12 miesięcy można wykonywać bezpłatne aktualizacje do wyższych wersji programu.

Program fotobudki pozwala zaprojektować dowolnie wyglądający interfejs użytkownika, poniżej kilka przykładów:
  
design_tryb_dzialania  design_interface_03  design_interface_04
 
design_wybor
Przykład okna wyboru szablonu wydruku.
 
greenscreen_gif
Przykład okna z opcjami wyboru tła do green screena.
interface_language
Przykład okna wyboru wersji językowej. (można zaprojektować dowolny język)

design_tryb_dzialania
Przykład okna wyboru trybu pracy urządzenia.

designe_share
Przykład okna udostępniania.

design_interface_01
Przykład okna z wyborem trybu kolorów.

designe_print_copy
Przykład okna z wyborem ilości kopii wydruku.

Oprogramowanie posiada nieograniczone możliwości przy projektowaniu szablonów wydruków.

paski
inne

Fotobudka obsługuje technologię greenscreen - usuwanie tła i zastępowanie go dowolną grafiką (zarówno na tle zielonym jak i niebieskim), technologia ta działa płynnie nawet w momencie live view.

greenscreen-03_en

greenscreen-02_en

greenscreen-01_en

greenscreen-04_en

Urządzenie może pracować w trybie wideobudki - nagrywa krótkie klipy z dźwiękiem (np 20sekund) wysokiej jakości (parametry dla Canon EOS 1300D fullHD 1920x1080 w 25 klatkach)
anime-sesja

Lub z trybu wideo gdzie mamy większą płynność animacji:

fbox

Oprogramowanie umożliwia wysyłanie zdjęć na facebooka (na konto danej osoby - po zrobieniu zdjęć pojawia się okno logowania), maila, tweetera czy na telefon komórkowy

sharing
 
Na życzenie możemy wgrać dowolne, wybrane przez klienta oprogramowanie do sterowania fotobudką (wiążę się to ze zmianą ceny). Pełne wsparcie do software dodajemy tylko do programu DSLR Remote Pro firmy BreezeSys.
 
software_list

Wszystkie powyższe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.
Zwróć uwagę aby wybrany przez Ciebie program posiadał płynny podgląd (Live View). Zdecydowanie poprawia to komfort użytkowania urządzenia w trakcie zabawy.
Poniższy film demonstruje porównanie płynności działania podglądu na żywo (Live View), miedzy dwoma popularnymi programami do zarządzania fotobudką.

speaker1speaker2Urządzenie wyposażone jest w głośniki stereo. Oprogramowanie daje możliwość odtwarzania dowolnych dźwięków w trakcie trwania ekranów widocznych dla użytkownika końcowego (np. dźwięki “przygotuj się do zdjęcia”, odliczanie czy podkłady muzyczne).

Nasza fotobudka gada!!! Wydaje głosowe polecenia (w standardzie do wyboru głos męski, żeński oraz dziecięcy).

Możesz też nagrać i dodać własne dźwięki.
Zastosowanie cyfrowej lustrzanki w fotobudce, daje zdecydowanie lepszy efekt niż wykorzystanie kamerki internetowej. Aparat pozwala na elastyczne zmiany parametrów w zależności od warunków świetlnych i efektu jaki chcemy uzyskać na zdjęciach. Kamera internetowa nie pozwala na regulację parametrów zdjęć - co przy słabym oświetleniu daje kiepskie efekty.

Nasza standardowa konstrukcja SMOVE FBOX PRO korzysta z najnowszego modelu aparatu Canon EOS 1300D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III, jest to rozwiązanie optymalne na potrzeby fotobudki - obiektyw jest odpowiednio jasny i ma szeroki kąt widzenia. Aparat podłączony jest na oryginalnym zasilaczu stałym, co czyni go niezależnym od poziomu baterii (szczególnie istotne w trakcie długich imprez).

Aparat jest nowy, objęty gwarancją 24 miesiące również dla firm!!!
 
new-canon


Jeśli zdecydujesz się używać nasze urządzenie jako VIDEOBUDKĘ, polecamy opcję zmiany aparatu na inny model (opcja odpłatna): Canon EOS 100D z obiektywem 18-55mm IS STM bądź wyższy model. Zestaw ten wyróżnia funkcja automatycznego autofocusa który działa w trybie ciągłym (aparat ten w odróżnieniu od 1300D cały czas ustawia ostrość na filmowanym obiekcie) ponadto posiada możliwość podpięcia zewnętrznego mikrofonu (Canon EOS 1300D nie posiada takiego złącza).

Zewnętrzny mikrofon (opcja dodatkowa) jest bardzo przydatny w przypadku, gdy nastawiamy się na korzystanie z funkcji VIDEOBUDKI z dźwiękiem.

Oprogramowanie współpracuje z większością modeli aparatów Canona (wymaganą cechą jest wsparcie dla funkcji Live View). Zatem jeśli posiadasz już aparat, możemy go zamontować do fotobudki (tym samym zmniejszyć koszt urządzenia).

Aparat w naszym rozwiązaniu mocowany jest na uchwycie wieloosiowym co pozwala fotografować zarówno małe dzieci jak i osoby bardzo wysokie. Ponadto można zamocować aparat w orientacji pionowej i wykonywać “ciasne wysokie kadry” - np. foto legitymacyjne czy fotografie całych postaci.
dnp-rx1W standardowych urządzeniach montujemy drukarkę termosublimacyjna DNP DS-RX1, która wyposażona jest w automatyczny system rozcinania zdjęć na paseczki (tnie zdjęcia na 2 paski po 5x15cm).

Technologia termosublimacji charakteryzuje się szybkimi, suchymi wydrukami. Zdjęcia są bardzo trwałe, odporne na wodę oraz nie blakną pod wpływem czasu (odporne na promieniowanie UV).

Drukarka jest nowa, a model DNP DS RX1 objęty gwarancją 24 miesiące również dla firm!!!

Na życzenie klienta montujemy inne drukarki, np. DNP DS620, DNP DS40, DNP DS80 (wiąże się to z ze zmianą ceny).

 
drukarki3  drukarki2  drukark5i  drukarki4
teamviewerDo każdego urządzenia przeprowadzamy kurs z zakresu montażu fotobudki, obsługi oprogramowania, przygotowywania własnych szablonów, podstawowej obsługi aparatu i drukarki. 

Ponadto dostarczamy drukowaną instrukcję obsługi zawierającą informację o wszystkich etapach i elementach fotobudki.

Świadczymy wsparcie 24h / 7dni w tygodniu. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów samych z urządzeniem, nawet w trakcie trwania imprezy! Dzięki aplikacji wsparcia zdalnego - TeamViewer możemy podłączyć się zdalnie do fotobudki i wykonać szybką interwencję.
W krajach europejskich wymogiem jest aby dostarczać sprzęt z odpowiednimi dokumentami dopuszczenia do obrotu (CE / WE). Nasze urządzenia spełniają wszelkie normy, zostały przebadane i są bezpieczne.

Nasza fotobudka jako jedyna na polskim rynku posiada dokument PPOŻ. Urządzenie charakteryzuje się odpornością na zewnętrzne źródła podpalania oraz wykazuje brak możliwości wywołania przez nie pożaru sąsiednich materiałów. 
Dokument ten może być konieczny przy świadczeniu usług w miejscach publicznych (np. centra handlowe).
 
1 4 3 2
gwarancja_enJako jedyni na naszym rynku zapewniamy 24 miesiące pełnej gwarancji na fotobudkę i wszystkie jej komponenty. Gwarancja ta dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm.
Ciekawą opcją urozmaicenia designu fotobudki jest wykonanie okleiny reklamowej. Można u nas zamówić taką dodatkową opcję. Okleina jest bardzo trwała wykonywana na grubej folii - zabezpieczona bezbarwnym laminatem. Możesz zamówić unikalny projekt bądź skorzystać z bezpłatnego gotowego z naszej bazy (na projekt z bazy nakładamy Twoje logo, hasło promujące oraz dane kontaktowe).

Przykłady oklein z naszej bazy:
 
OKLEINA NR.1 "MONSTER"

okleina1


OKLEINA NR.2 "MINIONEK"

okleina2


OKLEINA NR.3 "RETRO"

okleina3


OKLEINA NR.4 "INDUSTRIAL"

okleina4


OKLEINA NR.5 "SMILE"

okleina5


OKLEINA NR.6 "FRIENDS"

okleina6


OKLEINA NR.7 "STEAMPUNK"

okleina7


OKLEINA NR.8 "COLORFULL"

okleina8


PRZYKŁADY REALIZACJI UNIKALNYCH OKLEIN (UWAGA, NIEDOSTĘPNE DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY)

okleina-reklamowa-1
okleina-reklamowa-2
okleina-reklamowa-3
okleina-reklamowa-4
 
projekt-cad-fboxAktualna forma fotobudki powstała drogą ewolucji, dzięki doświadczeniom nabytym w trakcie świadczenia usług na fotobudce czy projektowania różnych urządzeń. Ponadto dzięki informacji zdobytej od naszych klientów regularnie wprowadzamy ulepszenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i podejmiemy się wykonania każdego indywidualnego projektu.

Mamy doświadczenie w opracowaniu rozwiązań unikatowych, skrojonych na miarę klienta. Czasem były to drobne modyfikacje, jak zamontowanie większego monitora czy przesunięcie akceptora monet na inną ściankę. A czasem projektowanie całkiem nowego urządzenia od zera.

Nie jeden raz projektowaliśmy urządzenia unikatowe pod wymagania klienta.
 
custom-design
customs
 
 
dotacjeWspieramy naszych klientów przy pozyskiwaniu dotacji na sprzęt. Wskażemy ci co należy wpisać we wniosku aby zwiększyć szanse na pozyskanie dotacji. 
pieniadzeWspieramy naszych klientów przy pozyskiwaniu dotacji na sprzęt. Wskażemy ci co należy wpisać we wniosku aby zwiększyć szanse na pozyskanie dotacji

Czyli w ciągu godziny fotobudka zużywa maksymalnie materiałów za 21-24zł.
Dopuszczamy różne metody finansowania: raty, leasing, dotacje. Jeśli myślisz o zakupie ratalnym - współpracujemy z firmami i instytucjami finansującymi.

leasing
W przypadku zakupu z wysyłką, fotobudka pakowana jest na paletę i wysyłana z pełnym ubezpieczeniem.

Przesyłki wysyłamy na terenie całej Europy.
 
wysylka
 • SMOVE sp. z o.o.
 • ul. Przemysłowa 14
  44-190 Knurów
 • (+48) 510 494 767
  (+48) 730 964 757
  (+48) 504 822 260
 • NIP: 969 161 10 69