Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Moduły płatności
Korpus fotobudki z zamontowanym akceptorem monet

W fotobudce SMOVE FBOX PRO oferujemy możliwość zamontowania akceptora monet. Stosowane przez nas urządzenia potrafią rozpoznać do 8 różnych rodzajów monet i żetonów. Domyślnie programujemy je na 5, 2, 1 PLN oraz 2, 1, 0.5 EURO. Wrzutnik można zaprogramować na dowolne żetony o średnicy 17-33 mm i grubości 1,3-3,2 mm.

Akceptor posiada wysoką niezawodność - jest urządzeniem wysokiej jakości, posiada kilka czujników indukcyjnych i optycznych. Bada monetę pod względem wymiaru, wagi i materiału wykonania.

kaseta na monetyWażnym, elementem akceptora jest jego obudowa i pojemnik na pieniądze. Obudowa wrzutnika jest zamykana na klucz.W fotobudkach istnieje możliwość instalacji płatności zbliżeniowych. Dzięki temu klienci mogą płacić za zdjęcia płatniczymi kartami zbliżeniowymi. Opcja ta wymaga podpisania umowy z pośrednikiem obsługującym transakcje zdalne.

bezobsługowy terminal płatniczy
Fronty wrzutników monet


Fronty wrzutnika są dopasowywane kolorystycznie do fotobudki (biały i czarny)
Stosowany w naszej fotobudce akceptor współpracuje z autorskim oprogramowaniem, które daje możliwość określenia kwoty za wykonanie zdjęcia. Prowadzi również statystyki, ile powinno być w kasetce pieniędzy, oraz jaka moneta i kiedy została wrzucona.

oprogramowanie zarządzające płatnościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl