Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

Instalacja Foto Dom

Kolejny raz chcieliśmy przedstawić naszą realizację autonomicznej instalacji z użyciem technologii greenscreen. Instalacja ta jest o wiele większym przedsięwzięciem od poprzedniej. Również przygotowana od „projektu” do „wykonania” - zrealizowana w domku zbudowanym z drewnianych bali. System aktualnie znajduje się w znanym parku rozrywki.

„Foto dom” jest atrakcją całoroczną, wyposażoną w klimatyzację i ogrzewanie. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na zdalną kontrolę i monitorowanie całego systemu.

Domek ma wprawione w okna ogromne ekrany – które mają możliwość wyświetlania reklam, zdjęć lub tego co na żywo dzieje się wewnątrz. W środku domu znajduje się duży ekran dotykowy na którym użytkownicy samodzielnie wybierają tła nawiązujące do tematyki parku. 

W instalacji zastosowano wszystkie popularne metody płatności: monety i banknoty wraz z opcją wydawania reszty oraz zbliżeniowymi kartami płatniczymi.
Kolorowe i wyjątkowe zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką dla każdego odwiedzającego park.

Warto również zaznaczyć, że instalacja ta posiada jeszcze jedną ogromną zaletę - jest w całości mobilna. W zależności od zapotrzebowania lub pór roku może zostać przetransportowana w każdy inny zakątek kraju.

Psst... czytałeś o poprzedniej realizacji?

  • SMOVE sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów
  • (+48) 510 494 767
    (+48) 730 964 757
    (+48) 504 822 260
  • NIP: 969 161 10 69