Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

NARZĘDZIA DLA SPECJALISTÓW

Jesteśmy grupą inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji urządzeń, co w połączeniu z pasją do fotografii i filmowania daje niebanalne rozwiązania. Nie boimy się żadnych wyzwań, podejmujemy się realizowania najbardziej ambitnych projektów. Stawiamy na ciągły rozwój i unikatowe rozwiązania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

JESTEŚ GOTOWY NA SMOVE?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstruowania precyzyjnych urządzeń co w połączeniu z pasją videofilmowania daje niezwykłe rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Poza standardową gwarancją zapewniamy wsparcie naszym użytkownikom. Masz pomysł na poprawkę/ulepszenie? Napisz do nas! Chętnie ulepszamy nasz sprzęt pod wymagania klienta. Potrzebujesz urządzenia, którego nie ma na rynku lub jest ono za drogie u konkurencji? Napisz do nas! Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy!

ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. Przystępna cena daje możliwość hobbystom na zapatrzenie się w sprzęt profesjonalny.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NA

PROFESJONALNE FOTOBUDKI

Absolutnym hitem ostatnich lat na imprezach są FOTOBUDKI. Urządzenie jest proste w obsłudze, atrakcyjne dla użytkowników, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz bardzo krótkim czasem potrzebnym 
na wywołanie zdjęć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAJLEPSZY OSPRZĘT

WIDEOFILMOWANIA

Dynamiczny rozwój video filmowania za pomocą cyfrowych lustrzanek stwarza potrzebę powstawania dodatkowego specjalistycznego osprzętu jakim są między innymi stabilizatory, slidery, regulatory ostrości (folow focus) oraz automatyczne głowice panoramiczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZEUSŁUGI

PROJEKTOWANIE SPRZĘTU

Masz pomysł na urządzenie wspomagające filmowanie? Odezwij się do nas, chętnie pomożemy! Zaprojektujemy je przy współpracy z Tobą. A jeśli wprowadzimy je do seryjnej sprzedaży możesz liczyć na profity!

SZKOLENIA

Posiadasz sprzęt ale nie potrafisz go obsługiwać? Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z zakresu obsługi naszego sprzętu. Dowiesz się jak wygląda proces wyważania, płynnej regulacji. Jak ergonomicznie pracować aby się szybko nie męczyć.

WPROWADZENIA MODYFIKACJI

Posiadasz sprzęt w którym potrzebujesz modyfikacji?
- zmodyfikujemy sprzęt własny według Twoich wskazówek,
- modyfikujemy sprzęt konkurencji,
- modyfikujemy sprzęt nieprofesjonalny/domowej roboty.

WYPOŻYCZALNIA

Potrzebujesz sprzęt okazjonalnie? Nie musisz go kupować! 
U nas możesz go wypożyczyć. Skorzystaj z formularza 
w zakładce kontakt.

  • SMOVE sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów
  • (+48) 510 494 767
    (+48) 730 964 757
    (+48) 504 822 260
  • NIP: 969 161 10 69