Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

NARZĘDZIA DLA SPECJALISTÓW

Jesteśmy grupą inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji urządzeń, co w połączeniu z pasją do fotografii i filmowania daje niebanalne rozwiązania. Nie boimy się żadnych wyzwań, podejmujemy się realizowania najbardziej ambitnych projektów. Stawiamy na ciągły rozwój i unikatowe rozwiązania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

JESTEŚ GOTOWY NA SMOVE?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstruowania precyzyjnych urządzeń co w połączeniu z pasją videofilmowania daje niezwykłe rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Poza standardową gwarancją zapewniamy wsparcie naszym użytkownikom. Masz pomysł na poprawkę/ulepszenie? Napisz do nas! Chętnie ulepszamy nasz sprzęt pod wymagania klienta. Potrzebujesz urządzenia, którego nie ma na rynku lub jest ono za drogie u konkurencji? Napisz do nas! Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy!

ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. Przystępna cena daje możliwość hobbystom na zapatrzenie się w sprzęt profesjonalny.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NA

PROFESJONALNE FOTOBUDKI

Absolutnym hitem ostatnich lat na imprezach są FOTOBUDKI. Urządzenie jest proste w obsłudze, atrakcyjne dla użytkowników, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz bardzo krótkim czasem potrzebnym 
na wywołanie zdjęć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SMOVE SP. Z O.O. DYSTRYBUTOREM

MITSUBISHI ELECTRIC

ME_rwnzkz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZEUSŁUGI

PROJEKTOWANIE SPRZĘTU

Masz pomysł na urządzenie wspomagające filmowanie? Odezwij się do nas, chętnie pomożemy! Zaprojektujemy je przy współpracy z Tobą. A jeśli wprowadzimy je do seryjnej sprzedaży możesz liczyć na profity!

SZKOLENIA

Posiadasz sprzęt ale nie potrafisz go obsługiwać? Przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z zakresu obsługi naszego sprzętu. Dowiesz się jak wygląda proces wyważania, płynnej regulacji. Jak ergonomicznie pracować aby się szybko nie męczyć.

WPROWADZENIA MODYFIKACJI

Posiadasz sprzęt w którym potrzebujesz modyfikacji?
- zmodyfikujemy sprzęt własny według Twoich wskazówek,
- modyfikujemy sprzęt konkurencji,
- modyfikujemy sprzęt nieprofesjonalny/domowej roboty.

WYPOŻYCZALNIA

Potrzebujesz sprzęt okazjonalnie? Nie musisz go kupować! 
U nas możesz go wypożyczyć. Skorzystaj z formularza 
w zakładce kontakt.

  • SMOVE sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów
  • (+48) 510 494 767
    (+48) 730 964 757
    (+48) 504 822 260
  • NIP: 969 161 10 69