Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

SMOVE FBOX PRO

SMOVE FBOX PRO

Klasyczne rozwiązanie na masowe imprezy. Urządzenie posiada duże możliwości konfiguracji sprzętowej (lampaUV, metody płatnicze, okleina reklamowa).

 
Fotobudka SMOVE FBOX PRO

Standardowe wyposażenie:

 • pierścieniowa lampa LED światła stałego - jasność 4500lm ze zdalną regulacją natężenia,
 • komputer All In One ASUS A41GAT z dotykowym ekranem 16",
 • aparat CANON EOS 2000D z obiektywem 18-55mm i kartą pamięci 8GB, zasilacz stały Canon,
 • drukarka termosublimacyjna Mitsubishi CP-M1E wraz z materiałami eksploatacyjnymi na 750 zdjęć,
 • oprogramowanie fotobudki wraz z pakietem interface oraz szablonów wydruków.

Wymiary i waga:

 • wymiary fotobudki: 46x173x38cm,
 • wymiary pojedynczego segmentu: 46x86x38cm (bez kółek),
 • wysokość obiektywu od ziemi: 158cm,
 • waga górnego segmentu fotobudki: ~19kg,
 • waga dolnego segmentu fotobudki: ~18kg.

Pozostałe cechy:

 • wysuwana szuflada na drukarkę,
 • wewnętrzny podajnik zdjęć,
 • kółka transportowe wraz z blokadą obrotu i “jazdy”,
 • zintegrowany, cichy system chłodzenia,
 • kolor: czarny/biały mat z drobną strukturą,
 • konstrukcja oparta na spawanej aluminiowej ramie i solidnym poszyciu z grubej (2 mm) blachy aluminiowej.
 
Sprawdź ofertę cenową
 
 
Fotobudka składa się z dwóch boxów. Dzięki temu łatwiej jest ją przetransportować nawet w niewielkich autach.

fotobudka smove fbox pro - wersja biała

 
 
Efekt malowania światłem

kliknij i przeczytaj więcej o efekcie malowania światłem

 
 
Rozbudowane oprogramowanie fotobudki

kliknij i przeczytaj więcej o programie fotobudki

 
 
Korpus fotobudki
czarny korpus fotobudki
Fotobudka jest zbudowana w oparciu o spawaną aluminiową ramę i poszycie z grubej (2mm) blachy aluminiowej - zapewnia to najwyższą trwałość urządzenia przez długie lata eksploatacji.

Poszycie ścian bocznych i frontu wykonane jest z jednego arkusza blachy - ciętego laserowo oraz giętego na krawędziarkach numerycznych. Wykonanie korpusu z jednego kawałka blachy znacząco poprawia trwałość i walory estetyczne urządzenia - nie ma brzydkich i podatnych na uszkodzenia łączeń na krawędziach.
Konkurencyjne ramy, oparte na skręcanych profilach aluminiowych czy płytach meblowych, prędzej czy później zaczną się luzować i stracą sztywność, więc trzeba będzie je regularnie serwisować.

Na rynku dostępne są również inne konstrukcje zbudowane z blachy, jednak nie posiadają one wewnętrznej ramy nośnej a blacha poszycia ma zaledwie 1 mm grubości. To w efekcie przedkłada się na niską trwałość.

biały korpus fotobudkiKonstrukcja aluminiowa posiada naturalną zdolność do rozpraszania ciepła. Nie bez powodu wszelkie radiatory są wykonywane z aluminium. Materiały takie jak pleksi i płyta meblowa są bardzo słabymi przewodnikami ciepła, co przy braku wentylatorów wyciągowych powoduje kumulowanie się wysokiej temperatury we wnętrzu fotobudki. Następstwem tego jest przegrzewanie się komponentów wewnętrznych - aparatu, drukarki i komputera.

natrualna dysypacja ciepła

Poza drukarką, w naszej fotobudce nie ma żadnych mocnych źródeł ciepła. Komputer jest nowoczesną konstrukcją z wydajnym chłodzeniem, a lampa fotobudki zbudowana z świetlówek LED 12V, wytwarza minimalną ilość ciepła (można bez obaw dotykać żarówki nawet po kilku godzinach pracy). Inne fotobudki często używają jako źródło światła świetlówek kompaktowych CFL, rozwiązanie to wytwarza bardzo dużo ciepła i daje stosunkowo mały strumień światła.

 
 
Efekt hybrydowej lampy UV

kliknij i przeczytaj więcej o efekcie zdjęć UV

 
 
Technologia GREENSCREEN

kliknij i przeczytaj więcej o technologii greenscreen

 
 
Mobilność i łatwość użytkowania
super lekka konstrukcja fotobudki

Fotobudka posiada niewielką wagę (segment ~18 kg wraz z całym osprzętem), pozwala to każdemu swobodnie i bez wysiłku ją przenosić. Wygodne uchwyty na obu częściach ułatwiają podnoszenie fotobudki, nawet bez dodatkowych pokrowców.

Istotną sprawą jest również sam gabaryt urządzenia. Pojedynczy segment fotobudki ma wymiary 46x86x38cm co czyni nasze urządzenie wyjątkowo kompaktowym. Nie każdy ma do dyspozycji dużego vana, aby przewozić fotobudkę.

Urządzenie można zapakować wraz z osprzętem (dodatkowe kartony materiałów eksploatacyjnych, gadżety, green-screen) nawet do małego auta. W autach typu kombi - całość można zmieścić w przestrzeni bagażnika.

Fiat Cinquecento - klasa pojazdu: mikro

Auto zapakowane wraz z 2 dodatkowymi kartonami materiałów eksploatacyjnych, komplet gadżetów, ścianka greenscreen. Pojazdem wciąż mogą wygodnie podróżować 2 osoby.

Opel Astra F - klasa pojazdu: kompakt sedan

Auto zapakowane wraz z 2 dodatkowymi kartonami materiałów eksploatacyjnych, komplet gadżetów, ścianka greenscreen. Pojazdem wciąż mogą wygodnie podróżować 3 osoby.

Toyota Avensis - klasa pojazdu: kombi

Auto zapakowane wraz z 2 dodatkowymi kartonami materiałów eksploatacyjnych, komplet gadżetów, ścianka greenscreen. Pojazdem wciąż może wygodnie podróżować 5 osób (cały sprzęt zmieścił się w bagażniku).

 
 
Animacje GIF

kliknij i przeczytaj więcej o animacjach GIF

 
 
Efekt Slow Motion

kliknij i przeczytaj więcej o efekcie SLOW MOTION

 
 
Dolny korpus

W dolnym boksie dostępne jest miejsce na przechowywanie dodatkowych materiałów eksploatacyjnych, torby na aparat czy na transport gadżetów.

Bardzo przydatnym elementem fotobudki jest szuflada na drukarkę. W większości dostępnych na rynku fotobudkach stosuje się drukarki termosublimacyjne. Drukarki te są ciężkie (np. model Mitsubishi CP-M1E waży 17,5kg z materiałami), dodatkowo media należy wymieniać tylko jak urządzenie podpięte jest do zasilania.

Wysuwana szuflada pozwala bardzo szybko wymienić materiały eksploatacyjne, nawet w trakcie trwania imprezy - bez przerywania zabawy.

W konstrukcjach bez szuflady, “procedura” wymiany papieru jest dość długa:
przerywamy zabawę >> demontujemy zewnętrzny podajnik na zdjęcia >> odpinamy zasilanie drukarki >> wyciągamy drukarkę >> podpinamy zasilanie >> wkładamy materiały >> czekamy na kalibrację >> odpinamy zasilanie >> wkładamy drukarkę >> podpinamy zasilanie >> montujemy podajnik na zdjęcia >> gotowe...

Na poniższych filmach zobaczysz jak łatwo wymienić materiały w drukarce

 

 

 
 
Kółka transportowe z blokadą

Przy kółkach fotobudki zostały zamontowane specjalne blokady umożliwiające blokadę obrotu oraz jazdy.

kółka transportowe wraz z blokadą obrotu i jazdy

 
 
Pierścieniowa lampa LED

kliknij i przeczytaj więcej o lampie pierścieniowej LED

 
 
Kamerka internetowa vs. cyfrowa lustrzanka - warto wiedzieć

kliknij i przeczytaj więcej o różnicach kamera internetowa vs. cyfrowa lustrzanka

 
 
Wewnętrzny podajnik na zdjęcia

Abu uniknąć połamania zewnętrznej tacki na zdjęcia (dostarczanej wraz z drukarką), zastosowano wewnętrzny metalowy podajnik, jest on wygodny, estetyczny i mieści wiele zdjęć. Nic nie wystaje z boku, czy z przodu fotobudki, nie ma ryzyka że ktoś przypadkiem go zahaczy i uszkodzi.

Wylot skierowany jest z boku fotobudki (patrząc od czoła po prawej stronie). Dzięki temu osoby odbierające zdjęcia nie przeszkadzają kolejnym, które mogą zaczynać nową sesję (zwykle każdy po otrzymaniu zdjęcia ogląda je, gdy wylot zdjęć jest z przodu fotobudki - osoby takie stoją kilka minut zaburzając porządek sesji zdjęciowych).

Dodatkowo przy podajniku bocznym - drukarka ustawiona jest w takiej pozycji, że wymiana papieru jest błyskawiczna, nie trzeba dźwigać ciężkiej drukarki i jej obracać - aby umożliwić otwarcie pokrywy.

 
 
Moduły płatności

kliknij i przeczytaj więcej o modułach płatności w fotobudce

 
 
Konstrukcje Custom Design

kliknij i przeczytaj więcej o niestandardowych realizacjach

 
 
Profesjonalna instalacja elektryczna

Fotobudka posiada całkowicie zintegrowany system zasilania, oparty o główny moduł, umieszczony w górnej części urządzenia.

Doświadczenie zebrane przez nas i naszych klientów, zaowocowało zlikwidowaniem zewnętrznego gniazda zasilania na boku fotobudki. Zasilanie doprowadzane do modułu jest od dołu urządzenia, nie ma tutaj żadnych gniazd na obudowie i tym samym ryzyka wypięcia zasilania, gdy ktoś przypadkiem pociągnie za kabel czy kopnie w złącze podczas pracy fotobudki.

Wewnątrz modułu zasilania znajduje się kompletna rozdzielnia elektryczna, wyposażona w szereg zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, różnicowoprądowych i nadprądowych, zasilacz 12V (do lampy, wrzutnika monet i systemu chłodzenia), oraz oryginalny zasilacz do aparatu (nie stosujemy tanich zamienników).

Zastosowanie zintegrowanego systemu zasilania, zapewnia najwyższą wygodę i bezpieczeństwo pracy z naszym urządzeniem. Nie ma plątaniny kabli, różnorodnych zasilaczy czy gniazdek - wszystko jest ergonomiczne a czas podłączenia sprzętów jest minimalny.

Po zmontowaniu fotobudki doprowadzamy jedynie zasilanie do modułu, podłączamy od niego zasilanie drukarki, następnie USB drukarki, aparatu i możemy pracować.

Nasze rozwiązanie zabudowanej instalacji.

profesjonalna instalacja elektryczna w fotobudce

"Rozwiązanie" konkurencyjne.

prowizoryczna Instalacja elektryczna u konkurencji
 
 
Deklaracje i certyfikaty

kliknij i przeczytaj więcej o deklaracjach i certyfikatach

 
 
Dźwięki w fotobudce

kliknij i przeczytaj więcej o dźwiękach w fotobudce

 
 
Lampa flash

Opcją dodatkową jest Lampa Flash. Dodaje funkcjonalności szczególnie w miejscach gdzie nie chcemy (bądź nie możemy) używać lampy stałej - np. ciemne dyskoteki bądz gdy chcemy skorzystać z dodatkowych efektów (np. malowanie światłem).

W fotobudce SMOVE FBOX PRO oświetlanie przy użyciu lampy flash można realizować na cztery sposoby:

 • pierwszym, najprostszym i nie wymagającym dodatkowego osprzętu jest podniesienie lampy błyskowej aparatu. Ma ona porównywalną moc do lamp wkręcanych na gwint E27.
  wbudowany falsh - Canon EOS


 • drugim, jest zastosowanie autorskiej pierścieniowej lampy flash w tym wypadku stosujemy palnik o średnicy 16cm i mocy maksymalnej 600Ws. Generator posiada moc maksymalną rzędu 200Ws (dając tym samym spory zapas przed wczesnym przepaleniem palnika).

 • trzecim, zewnętrzna studyjna lampa flash z beauty dish - umieszczona na górnej płycie fotobudki lampa flash z beauty dish

 • czwartym - lampa flash zamontowana wewnątrz fotobudki.
  lampa flash wewnątrz fotobudki
  lampa flash wewnątrz fotobudki
 
 
Okleina reklamowa

Ciekawą opcją urozmaicenia designu fotobudki jest wykonanie okleiny reklamowej. Można u nas zamówić taką dodatkową opcję. Okleina jest bardzo trwała wykonywana na grubej folii - zabezpieczona bezbarwnym laminatem. Możesz zamówić unikalny projekt bądź skorzystać z bezpłatnego gotowego z naszej bazy (na projekt z bazy nakładamy Twoje logo, hasło promujące oraz dane kontaktowe).

Przykłady oklein z bazy

W przypadku wyboru tej opcji, klient ma prawo do "customizacji" - do projektu dodajemy logotyp, hasło reklamowe, dane kontaktowe (email, telefon itd)

okleina reklamowa nr1

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr2

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr3

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr4

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr5

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr6

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr7

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr8

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr9

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr10

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr11

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr12

okleina reklamowa

okleina reklamowa nr13

okleina reklamowa
 
 

Przykłady realizacji unikatowych oklein

Projekty nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

okleina reklamowa okleina reklamowa okleina reklamowa okleina reklamowa

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl