Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Fotobudka Custom Desing 0
Fotobudka Custom Desing

Warto wspomnieć o naszej niedawnej realizacji Fotobudki Cusotm Design - stworzonej pod zapotrzebowanie Klienta.

Urządzenie przygotowane dla ZmierzymyCzas.pl to prawdziwy kombajn fotograficzny - może pracować w trybie klasycznej fotobudki oraz jako automat drukujący dyplomy z zawodów. Dyplom taki zawiera komplet danych uczestnika zawodów (jego dane personalne oraz wyniki).

Bezprzewodowa integracja fotobudki wraz z systemem pomiarowym Klienta umożliwia wymianę danych - użytkownik ma możliwość odszukania swoich wyników. Po wpisaniu numeru startowego urządzenie wyświetla wyniki oraz dane personalne zawodnika, które można wydrukować w formie dyplomu wraz ze zdjęciem.

 

Budowa systemu

budowa fotobudki

Urządzenie wyposażone jest w szereg udogodnień, mocne wodoodporne głośniki, które mogą odtwarzać muzykę i komendy głosowe.

Wbudowana lampa stała LED wraz z Ring Flash'em prawidłowo doświetla zdjęcia.

Router LTE zapewnia stały dostęp do internetu - dzięki temu w każdej chwili użytkownik może wysłać swoje zdjęcie / dyplom na maila lub opublikować na swojej tablicy FB.

System płatności monetami oraz kartami zbliżeniowymi umożliwia samodzielny zakup zdjęć i dyplomów.

Zastosowano dotykowy ekran 19" o podwyższonej wytrzymałości na warunki zewnętrzne, odporność zgodna z klasą IP65.

Dzięki termoizolacji (2cm grubości pianka termiczna na każdej ściance) oraz automatycznemu systemowi regulacji temperatury, urządzenie może pracować praktycznie w każdych warunkach - nie straszne mu mrozy czy wysokie temperatury.

Drukarka Mitsubishi CP-D90DWP umożliwia wydruk zarówno paseczków 5x15cm, małej pocztówki 10x15cm, dużej pocztówki 20x15cm, jak również 2 formatów panoram: 15x36cm oraz 15x51cm. Wydruki są od razu suche i utrwalone.

System wyposażono w baterię awaryjną UPS, co sprawia, że fotobudka jest odporna na zakłócenia zasilania i krótkotrwałe zaniki prądu.

Platforma transportowa umożliwia łatwe przemieszczanie rozłożonej fotobudki nawet po nierównym terenie.

Cały system przechowywany i przewożony jest w "flight case" transportowych, które również wyposażone są w kółka transportowe.

 

Urządzenie posiada system regulacji temperatury. Termiczna wyściółka, automatyczny sterownik z ustalaną wartością temperatury, 4 czujniki temperatury rozmieszczone w kluczowych miejscach całego urządzenia.

Urządzenie potrafi regulować temperaturę wnętrza w zakresie wymaganym do jego optymalnej pracy. Dzięki temu fotobudka może sprawnie działać na dworze w skrajnych warunkach (mrozy oraz upały).

Flight case'y transportowe to idealne rozwiązanie do przewożenia lub przechowywania fotobudki z innymi sprzętami. Ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub zarysowania jest tu minimalne. Wnętrze wyścielone jest gęstą pianką. 

Case'y zawierają kółka oraz uchwyty - znacząco ułatwia to przemieszczanie sprzętu nawet w terenie.

 

Ergonomiczne rozmieszczenie wielu systemów

wnętrze fotobudki custom desing

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl