Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

FOTOBUDKASMOVE FBOX

FOTOBUDKA - GOTOWE ROZWIĄZANIE NA MASOWE IMPREZY

studniówki, wesela, eventy firmowe, 18nastki. Produkt składa się z lekkich modułów wygodnych do transportowania. Urządzenia posiadają duże możliwości konfiguracji sprzętowej (elementy optyczne, drukarka).

Oprogramowanie daje możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji unikalnych układów zdjęć z ramkami, reklamami, opisami.    

 
   


NASZE ROZWIĄZANIA SĄ CHRONIONE PRAWNIE!
ZGŁOSILIŚMY PONAD 20 ZASTRZEŻEŃ PATENTOWYCH DOTYCZĄCYCH FOTOBUDKI.


 

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE


mapaquality

Decydując się na zakup naszego urządzenia otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Dbamy aby składał się z najlepszych komponentów.

Pilnujemy każdego szczegółu aby fotobudka była maksymalnie funkcjonalna przy zachowaniu mobilności i ergonomii pracy.

Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania różnego rodzaju urządzeń wspierających fotografowanie i videofilmowanie.

Świadczymy również usługi fotobudkami w kraju i za granicą.
 

JESTEŚ GOTOWY NA SMOVE?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstruowania precyzyjnych urządzeń co w połączeniu z pasją videofilmowania daje niezwykłe rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Poza standardową gwarancją zapewniamy wsparcie naszym użytkownikom. Masz pomysł na poprawkę/ulepszenie? Napisz do nas! Chętnie ulepszamy nasz sprzęt pod wymagania klienta. Potrzebujesz urządzenia, którego nie ma na rynku lub jest ono za drogie u konkurencji? Napisz do nas! Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy!

ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. Przystępna cena daje możliwość hobbystom na zapatrzenie się w sprzęt profesjonalny.

KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zapewniamy 24 miesiące pełnej gwarancji na fotobudki i wszystkie jej komponenty. Gwarancja ta dotyczy zarówno osób prywatnych jak i firm. Wszystkie komponenty oraz urządzenia (drukarka, komputer, aparat) są nowe i posiadają dodatkową gwarancję producenta (możesz je serwisować bezpośrednio u producenta i w wyznaczonych przez niego serwisach).
  • SMOVE sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów
  • (+48) 510 494 767
    (+48) 730 964 757
    (+48) 504 822 260
  • NIP: 969 161 10 69