Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Rozumiem

STABILIZACJA TYPURIG - ARM

To rozbudowany karbonowo-aluminiowy statyw naramienny. Dedykowany przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników 
aparatów DSLR, oraz kamer HD. Regulowany naramiennik i wydłużone uchwyty zapewniają wygodę pracy, oraz stabilne podparcie. 
Dzięki zastosowaniu rurek z włókna węglowego masa urządzenia została znacząco obniżona w stosunku do konkurencyjnych produktów, zapewniając równocześnie zwiększoną sztywność całej ramy. Rig ten jest idealnym rozwiązaniem dla operatorów szukających stabilnej, wygodnej i lekkiej konstrukcji do pracy.

JESTEŚ GOTOWY NA SMOVE?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstruowania precyzyjnych urządzeń co w połączeniu z pasją videofilmowania daje niezwykłe rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW

Poza standardową gwarancją zapewniamy wsparcie naszym użytkownikom. Masz pomysł na poprawkę/ulepszenie? Napisz do nas! Chętnie ulepszamy nasz sprzęt pod wymagania klienta. Potrzebujesz urządzenia, którego nie ma na rynku lub jest ono za drogie u konkurencji? Napisz do nas! Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy i wykonamy!

ZAWSZE STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Nasz sprzęt kierowany jest zarówno do grupy profesjonalistów jak i hobbystów. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania zapewnia długą żywotność przy profesjonalnym wykorzystywaniu urządzeń. Przystępna cena daje możliwość hobbystom na zapatrzenie się w sprzęt profesjonalny.

  • SMOVE sp. z o.o.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów
  • (+48) 510 494 767
    (+48) 730 964 757
    (+48) 504 822 260
  • NIP: 969 161 10 69