Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Aparat fotograficzny

Aparat Canon EOS 1300D

 

Nasze konstrukcje fotobudek domyślnie korzystają z najnowszego modelu aparatu Canon EOS 1300D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III, jest to rozwiązanie optymalne na potrzeby fotobudki - obiektyw jest odpowiednio jasny i ma szeroki kąt widzenia. Aparat podłączony jest na oryginalnym zasilaczu stałym, co czyni go niezależnym od poziomu baterii (szczególnie istotne w trakcie długich imprez).

Aparat w naszym rozwiązaniu mocowany jest na uchwycie wieloosiowym co pozwala fotografować zarówno małe dzieci jak i osoby bardzo wysokie. Ponadto można zamocować aparat w orientacji pionowej i wykonywać “ciasne wysokie kadry” - np. foto legitymacyjne czy fotografie całych postaci.

Oprogramowanie współpracuje z większością modeli aparatów marki Canon (wymaganą cechą jest wsparcie dla funkcji Live View). Zatem jeśli posiadasz już aparat, możemy go zamontować do urządzenia (tym samym obniżyć koszt). W takim wypadku poinformuj nas o tym jeszcze przed zakupem.

 
Kamerka internetowa vs. cyfrowa lustrzanka - warto wiedzieć

Zastosowanie cyfrowej lustrzanki w fotobudce, daje zdecydowanie lepszy efekt niż wykorzystanie kamerki internetowej. Aparat pozwala na elastyczne zmiany parametrów w zależności od warunków świetlnych i efektu jaki chcemy uzyskać na zdjęciach. Kamera internetowa nie pozwala na regulację parametrów zdjęć - co przy słabym oświetleniu daje kiepskie efekty.

kliknij i przeczytaj więcej o różnicach kamera internetowa vs. cyfrowa lustrzanka

 
Wideobudka

Jeśli zdecydujesz się używać nasze urządzenie jako VIDEOBUDKĘ, polecamy opcję zmiany aparatu na inny model np.: Canon EOS 200D z obiektywem 18-55mm IS STM bądź wyższy model. Zestaw ten wyróżnia funkcja automatycznego autofocusa który działa w trybie ciągłym (aparat ten w odróżnieniu od 1300D cały czas ustawia ostrość na filmowanym obiekcie) ponadto posiada możliwość podpięcia zewnętrznego mikrofonu (Canon EOS 1300D nie posiada takiego złącza).

kliknij i przeczytaj więcej o wideobudce

 
Efekt Slow Motion

Nie musisz zmieniać aparatu na droższy model jeśli chcesz skorzystać z funkcji SLOW MOTION, na szkoleniu pokażemy Ci jak z wykorzystaniem obecnego aparatu osiągnąć ten efekt

kliknij i przeczytaj więcej o efekcie SLOW MOTION

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl